Blog
Czas realizacji zamówień

Przy każdym oferowanym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia (w większości przypadków wynosi on 24h). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia (w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze) lub od wpłynięcia środków na nasze konto ( w przypadku zamówień płatnych przelewem) do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

 
 
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienia w dostarczeniu przesyłki wynikające z podania przez Klienta nieprawidłowych danych dla doręczenia.

Jeżeli przesyłka nie dotrze do klienta w ciągu 14 dni od daty jej wysłania, należy na adres e-mail sklepu przesłać informację o niedoręczeniu przesyłki.

W przypadku czasowej niedostępności towaru:

W przypadku czasowej niedostępności części towarów niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. W takim przypadku na Twoje życzenie możemy:

  1. zrealizować zamówienie częściowo, tzn. tylko w oparciu o dostępne towary
  2. zrealizować zamówienie w całości (o ile to możliwe) w najkrótszym możliwym terminie
  3. anulować zamówienie w całości

 

Jeśli została dokonana zapłata za towar, który następnie został anulowany z zamówienia, zwrócimy Ci należność w ciągu maksymalnie 5 (pięciu) dni roboczych od anulowania.

 

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl