Blog
Informacje o firmie

O firmie

 Właścicielem portalu jest firma MP Technik z siedzibą w Kluczborku, która obserwując rynek oraz trendy biznesu ogólnopolskiego zauważyła, jak szybko rozwija się segment informatyczny w Polsce i jak wielkie możliwości daje Internet w biznesie. Dlatego naszą uwagę i środki kierujemy na tworzenie profesjonalnego branżowego serwisu internetowego. Do tego celu firma MP Technik odkupiła z rynku najlepszą możliwą domenę "LED-Technik.com.pl".

www.LED-Technik.com.pl pozawala robić zakupy nie wychodząc z domu lub biura, tanio, szybko i bezpiecznie. Dzięki panelowi znajdującemu się po lewej stronie ekranu monitora, klient może przeglądać produkty ze wszystkich działów sklepu. Zakupy są dostarczane w wybranym czasie do miejsca wybranego przez klienta

Nasze działanie oparte jest w całości na partnerstwie z klientem. Do Państwa jednak należy pierwszy krok: nasi konsultanci  i wsparcie techniczne wraz z wytwórcami poszukują takich rozwiązań, które połączą w sobie estetykę, funkcjonalność i przystępną cenę. Decyduje zawsze Klient, któremu "LED-Technik" daje możliwie szeroki katalog produktów.

Dysponując zamiłowaniem do dbałości o jakość produktu i staraniem o zadowolenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom solidny serwis i obsługę.

Mamy nadzieję, że nasz sklep pomoże Państwu w wyborze najlepszego oświetlenia do swojego mieszkania lub biura.

 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl